Instalacje: grzewcze, wodne, kanalizacyjne, OZE – Jarocin, Pleszew, Krotoszyn, Środa Wielkopolska
  • Co zyskujesz dzięki kolektorom słonecznym?
    To pytanie interesuje i ciekawi nas najbardziej!
    - kliknij i dowiesz się wszystkiego.
  • Dotacja Hewalex Prosument 40%!
    Został uruchomiony specjalny program dotacji - ilość zestawów promocyjnych ograniczona. Kliknij i dowiedz się więcej.

  • To tylko kilka z naszych instalacji - kliknij i zobacz więcej!

Nasze stoisko – ekspozycja

Witamy!

W miniony weekend braliśmy udział w lokalnym wydarzeniu mającym na celu promowanie lokalnych firm. Dziękujemy za pomoc w realizacji projektu oraz duże zainteresowanie wszystkich odwiedzających nas osób 🙂

Słoneczny początek roku 2014 – start!

Witamy

Nasi nowi klienci zaczęli już w pełni korzystać z wczesnego wiosennego słońca – to dla nich początek końca zaglądania w takich okresach do kotłowni. Ty również możesz do nich dołączyć, dotacje 45% wciąż trwają, ale zostało już niewiele czasu. Dokumenty do dotacji przygotujemy dla Ciebie bezpłatnie, a dzięki dopłacie Twoja inwestycja w instalację solarną zwróci się szybciej!

kolektory słoneczne płaskie blachodachówka

Zapraszamy

 

Jak zmniejszyć rachunki?

Z roku na rok rosnące rachunki zarówno w domu jak i w firmie powodują, że właściciele zaczynają szukać sposobów na ich zmniejszenie. Są to głownie opłaty za energię elektryczną i ogrzewanie powierzchni użytkowych i ciepłej wody. W tym wpisie skupimy się na energii cieplnej. Ogrzewanie paliwem stałym jest obecnie najtańsze, ale coraz słabsza jakość węgla, która przekłada się na jego większe zużycie, wymagający dużej obsługowości oraz powodujący „brudne ręce” system zostaje powoli wykreślany z użycia. Innym używanym paliwem, droższym w ogrzewaniu ale bezobsługowym jest gaz ziemny. Zdecydowanie najdroższymi w chwili obecnej źródłami ciepła są: gaz płynny – propan oraz olej opałowy. Kolektory słoneczne stanowią najlepszą alternatywę dla wszystkich powyższych źródeł ciepła w zakresie ogrzewanie wody użytkowej, przemysłowej i basenowej. Dobrze dobrana instalacja pozwala pokryć 60% rocznego zapotrzebowania na ciepłą wodę. Co prawda – koszt instalacji solarnej nie należy do najmniejszych, ale zakup i montaż kolektorów jest w pełnym tego słowa znaczeniu inwestycją i najlepszym sposobem na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie wody. Koszt pracy instalacji do grzania wody użytkowej w budynku jednorodzinnym to zaledwie 50 zł na rok. Na naszej stronie, w zakładce „o kolektorach” znajdują się wszystkie zalety płynące z montażu instalacji solarnej. Ale, jak zwykle jest jedno ale. Decydując się na zakup powyższej instalacji pamiętajmy, że tylko dobrze dobrana, na markowych produktach oraz poprawnie zamontowana instalacja spełni założone oczekiwania oraz zapewni 20-30 letnie bezpieczeństwo dobrze zainwestowanych pieniędzy. Jeśli chcesz w okresie letnim, przez pół wiosny oraz pół jesieni zapomnieć o czymś takim jak grzanie wody użytkowej, zainwestuj w najtańszą z możliwych – energię słoneczną. Do czerwca 2014 roku jest możliwość skorzystania z dotacji 45% na zakup i montaż kolektorów na domki jednorodzinne i wspólnoty mieszkaniowe. Przygotowujemy wszystkie dokumenty potrzebne do uzyskania takiej dotacji. Istnieją również specjalne programy dotacji dla MŚP na instalację odnawialnych źródeł energii, w tym instalację solarną, które również pozyskujemy dla naszych klientów. 

Zainwestuj w najlepszy sposób na pewne zmniejszenie rachunków, zwiększenie ilości swojego wolnego czasu dzięki inwestycji w instalację solarną

Zapraszamy do dalszego czytania naszej strony, kontaktu oraz umówienia się na niezobowiązującą wizytę na miejscu przyszłej inwestycji.

Życzymy samych słonecznych dni!

Solarefekt na I zjeździe instalatorów Hewalex PRO

Witamy

W ostatnim czasie, trochę uśpionym sezonie pod względem samego montażu instalacji solarnych, jednak aktywnym pod względem przygotowań do nadchodzącego sezonu w roku 2014 braliśmy udział w I zjeździe instalatorów PRO w dniach 16-17 stycznia w Bielsku Białej organizowanym przez firmę Hewalex – naszego partnera i lidera rynku kolektorów słonecznych w Polsce.  Spotkanie obejmowało prezentacje techniczne, nowości branżowe (m.in. Ekontrol – zdalny monitoring instalacji), informacje na temat rynku kolektorów słonecznych i pomp ciepła, podsumowanie okresów wcześniejszych oraz perspektywy rozwoju branży w roku 2014 i w niedalekiej przyszłości. W programie była również wizyta w siedzibie firmy Hewalex i jednocześnie zakładzie produkcyjnym w Czechowicach-Dziedzicach. Po więcej informacji oraz galerię zdjęć zapraszamy na:

http://www.hewalex.pl/aktualnosci/relacja-z-i-zjazdu-instalatorow-hewalex-pro.html

Życzymy dużo słonecznych dni

pozdrawiamy!

zaświadczenie zjazd pro

hewalex kolektory słoneczne

Jesienią też świeci słońce – i to jak!

14 października jednemu z naszych klientów kolektory ogrzały 300 litrów wody aż do 59 stopni!  
Chyba niezły wynik, co? 🙂

sterownik solarny

Nasz „domek” coraz bardziej widoczny!

W ostatnich dniach pojawiło się kilka naszych bannerów reklamowych dzięki czemu będzie jeszcze łatwiej nas odnaleźć. Na pewno na tym się nie skończy i kolejne będą wisiały już niebawem. Oprócz tego w galerii pojawiły się nowe zdjęcia z wykonanych instalacji, inwestorom życzymy samych słonecznych dni!

banner3 banner2 banner1

 

Kolejne inwestycje, kolejni zadowoleni klienci!

Od ostatniego wpisu trochę czasu minęło, ale nadrabiamy. 
Kolejne inwestycje zostały zrealizowane, inwestorzy już się cieszą, że nie muszą palić w piecu żeby się wykąpać i co najlepsze – podgrzewanie wody przez cały miesiąc kosztuje ich tylko 4 zł!

Zdjęcia oczywiście znalazły się już w galerii, zapraszamy do obejrzenia!

Witamy!

W końcu po kilkudziesięciu wypitych kawach i godzinach spędzonych przy tworzeniu naszej nowej strony możemy się nią z Wami podzielić, zaprosić do obejrzenia i poczytania. Wielu osobom mówiliśmy, że nadejście wiosny uzależnione jest od dnia powstania strony, przez co byliśmy cały czas mocno motywowani do działania 😉